Strona główna » Co nowego w sklepie? » Zegar szachowy z trybem dźwiękowym dla osób niewidomych i słabowidzących

Zegar szachowy z trybem dźwiękowym dla osób niewidomych i słabowidzących

DGT Echo to wersja audio zatwierdzonego przez FIDE zegara szachowego DGT 3000. Zegar DGT Echo tak jak DGT 3000 można podłączyć do elektronicznej szachownicy DGT (serial e-board, usb, bluetooth, smart board). To najbardziej zaawansowany zegar szachowy z dwudziestoma pięcioma opcjami ustawienia czasu i z możliwością tworzenia własnych ustawień.

DGT Echo to pierwszy na świecie zegar dźwiękowy, który pozwoli osobom niewidomym i słabowidzącym na wzięcie udziału w oficjalnych turniejach szachowych. Zegar jest wyposażony w dwie słuchawki, po jednej dla każdego zawodnika. Każdy z graczy może w dowolnej chwili sprawdzić swój czas oraz czas przeciwnika. Czas podawany jest w języku angielskim przez elektronicznego lektora. Tryb dźwiękowy dostępny jest również podczas konfiguracji zegara DGT Echo.

 

alt


Zegar wykonano z wysokiej jakości materiałów w kontrastowych kolorach - żółtym i czarnym. Ma to stanowić dodatkową pomoc dla osób słabowidzących. 

Jako Generalny Dystrybutor produktów DGT na Polskę, jesteśmy w stałym kontakcie z holenderskim producentem. Gdy tylko DGT Echo pojawi się w naszym sklepie, osoby które wysłały "Powiadomienie o dostępności" otrzymają specjalny mail informacyjny. 


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Co nowego w sklepie?
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2020
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl