Strona główna » O Nas

Promocje

  • Karta Dużej Rodziny

O Nas

Sunrise Chess & Games

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych takich jak szachy, warcaby czy backgammon.  

       

Nasza firma istnieje od 1996 r. i systematycznie się rozwija. Obecnie nasze gry eksportujemy do większości krajów europejskich, jak również do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Japonii. Ze względu na konieczność rozwoju i eksport naszych szachów  do wielu krajów nazwa firmy jest angielskojęzyczna, jednak jesteśmy 100% polską firmą
 

                   

Od ponad 10 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wydawnictw szachowych Quality Chess UKMongoosePress USA, New in Chess

       W procesie produkcji używamy tylko wyselekcjonowanych gatunków drewna najwyższej jakości. Opis gatunków drewna znajdziecie Państwo w zakładce „Produkcja”.

           Wszystkie oferowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce przez najlepszych, współpracujących z nami rzemieślników. Wysiłek, który wkładają oni w swoją pracę i pomysłowość jaką się wykazują sprawiają, że nasze gry drewniane są ciekawą alternatywą w stosunku do współczesnej produkcji masowej. Zastosowane przez nich techniki, takie jak rzeźbienie, wypalanie czy inkrustowanie czynią nasze wyroby wyjątkowymi. Jeśli docenicie Państwo pracę którą trzeba włożyć w wykonanie każdego kompletu szachów będzie to dla nas największa nagroda. Na koniec ciekawostka – aby wyprodukować komplet szachów potrzebna jest praca min 10 osób…

Kupując nasze produkty dajecie Państwo pracę wielu polskim rzemieślnikom a my ze swojej strony gwarantujemy że jakość wykonania i wygląd szachów sprawi radość zarówno Państwu jak i najbliższym.

Zachęcamy wszystkich do gry w szachy. Ta wspaniała gra rozwija wiele umiejętności, pomaga w poprawieniu pamięci, ćwiczy zdolność koncentracji u uwagi jak również pobudza wyobraźnię. Osoby ciekawe korzyści płynących z gdy w szachy zachęcamy do zapoznania się z materiałami z linków:

https://www.susanpolgar.com (w języku angielskim)

https://www.beginnerchess.cba.pl/ksiazki/ksiazka1/EBOOK_Andrzej_Modzelan_prezentacja_badan_korzysci_szachy.pdf (praca w języku polskim)

Wszystkie dostępne na stronie szachy są gotowe do natychmiastowej wysyłki z naszego magazynu!
 

            Zapraszamy do zakupów zarówno w sklepie internetowym jak i odwiedzenia nas w Marysinie przy ul. Szarugi 59a (przedłużenie ulicy Zbożowej), gdzie również można kupić nasze szachy. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w dokonaniu zakupów prosimy o telefon pod numer 510 921 447

 

 


Przejdź do strony głównej
01234
0
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2021
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl