Powered by SmartsuppSklep Szachowy: Szachy, Figury, Zegary, Książki - Polski Producent! Import szachów. Grawerowanie.

Darmowa dostawa szachów już od 199 zł

0
Twój schowek jest pusty
0
Twój koszyk jest pusty ...

Reklamacje i zwroty

Zwroty


Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Więcej informacji na temat zwracanego towaru w naszym Regulaminie.
Formularz zwrotu: ReturnForm

Adres na który należy odsyłać zwroty:
Sunrise Chess & Games
ul. Szarugi 59a
21-002 Marysin
zwroty@szachowo.pl
tel. 510 921 447


Wyciąg informacji z naszego regulaminu:
- Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
- Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym powinien być kompletny, w fabrycznym opakowaniu, nie może nosić śladów eksploatacji. Koszty przesyłki ponosi Klient.
- W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.
- W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę, pomniejszoną o koszty realizacji zamówienia. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota.

W przypadku kiedy system nie generuje kosztów przesyłki (na przykład w przypadku wysyłki zagranicznej), prosimy o kontakt z naszym sklepem - sklep@szachowo.pl.

UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.
 

Reklamacje


W przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera. Jeśli nie został spisany protokół reklamacyjny prosimy o kontakt mailowy z nami natychmiast po ujawnieniu uszkodzenia. Prosimy o dołączenie do maila zdjęć uszkodzonego towaru oraz zdjęć opakowania zewnętrznego, a także krótkiego opisu powstałych uszkodzeń. 

Po otrzymaniu zgłoszenia reklamujemy usługę dostawy w firmie kurierskiej, a Państwo mogą zdecydować (prosimy o kontakt mailowy) czy wymieniamy produkt na nowy, czy rezygnują Państwo z zakupu i odsyłają do nas zamówiony produkt. W przypadku wymiany na nowy, jeśli wybiorą Państwo przesyłkę kurierską, postaramy się wysłać go możliwie sprawnie, a kurier, który dostarczy nowy produkt odbierze od Państwa uszkodzony (prosimy o jego bezpieczne zapakowanie, tak aby nie doszło do żadnych dodatkowych uszkodzeń). Jeśli wybiorą Państwo wysyłkę do paczkomatu trzeba będzie najpierw odesłać do nas uszkodzony produkt, który gdy tylko trafi do naszego magazynu zostanie sprawdzony, a następnie wyślemy nowy produkt do wskazanego paczkomatu.

Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia. Maksymalna zwracana kwota to cena najtańszej dostawy w naszym sklepie. Pieniądze za zwrócony towar po rozpatrzeniu reklamacji zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych.

Przykładowy formularz zwrotu: ReturnForm

Adres na który należy odsyłać zwroty reklamacyjne:
Sunrise Chess & Games
ul. Szarugi 59a
21-002 Marysin
zwroty@szachowo.pl
tel. 510 921 447

Wyciąg informacji z naszego regulaminu:

- Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
- W przypadku wady towaru Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem wady.
- Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem wady. W przypadku, gdy weryfikacja wady wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sklep takiej opinii.
- Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia wady, koszty dostawy ponosi Sklep.
- Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

W przypadku kiedy system nie generuje kosztów przesyłki (na przykład w przypadku wysyłki zagranicznej), prosimy o kontakt z naszym sklepem - zwroty@szachowo.pl

UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

ZGŁOSZENIE USZKODZENIA, WADY, NIEKOMPLETNOŚCI PRODUKTU POWINNO BYĆ DOKONANE DROGĄ MAILOWĄ (zwroty@szachowo.pl) Z ZAŁĄCZONYM OPISEM I DOKUMENTACJĄ ZDJĘCIOWĄ (zgłoszenia wysłane sms nie będą rozpatrywane).

Przejdź do strony głównej
Nowości
Promocje
Polecane

Aktualności w sklepie szachowym

Pomysł na prezent? Szachy!

Pomysł na prezent? Szachy!
Szachy - to szlachetna gra, zdobywająca serca ludzi na całym świecie od wieków. W dzisiejszych czasach, kiedy szukamy prezentów, które łączą zarówno wartość rozrywkową, jak i edukacyjną, szachy wybijają się jako uniwersalny prezent dla każdego. Bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania, szachy są czymś więcej niż tylko planszową rozrywką.
 

Szachy najlepszy prezent dla dziecka

Szachy najlepszy prezent dla dziecka
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, pełen radości, miłości i niezapomnianych chwil spędzanych w gronie najbliższych. Jednak wybór idealnego prezentu dla dziecka może czasem stanowić wyzwanie. Wśród wielu propozycji warto zastanowić się nad szachami, które nie tylko dostarczą rozrywki, ale również rozwijają umysł i wprowadzą dziecko w fascynujący świat strategicznego myślenia.

Mindfulness !? Szachy jako Źródło Uważności: Gra, która Wzmacnia Umysł i Ducha

Mindfulness !? Szachy jako Źródło Uważności: Gra, która Wzmacnia Umysł i Ducha
Szachy jako Źródło Uważności: Gra, która Wzmacnia Umysł i Ducha

W dzisiejszym szybkim tempie życia, zatopionym w technologii i natłoku informacji, coraz więcej osób poszukuje metod na złagodzenie stresu, poprawę koncentracji i rozwijanie uważności. Jednym z niezwykle skutecznych środków, które łączą rozrywkę z rozwojem intelektualnym, jest gra w szachy.

 

Szachy dla trzech graczy.

Szachy dla trzech graczy.
Czy wiedzieliście, że w szachy można grać także we… trójkę?
Nie tylko standardowe szachy stają się coraz bardziej popularne, ale także swój rozkwit przeżywają gry szachopodobne. Jedną z nich są z pewnością szachy dla trójki graczy! Zasady są takie same jak dla regularnej partii szachowej, jednak szachownica ma nico inne wymiary.

Zegar szachowy DGT 2500 już dostępny w naszym sklepie!

Zegar szachowy DGT 2500 już dostępny w naszym sklepie!
 • Najnowszy, bardzo szybki procesor;
 • Duży i czytelny wyświetlacz;
 • Biała dźwignia kontrastuje z czerwienią zegara;
 • Niska konsumpcja energii;
 • Prosta, intuicyjna obsługa;
 • Aż 36 opcji ustawienia tempa gry;
 • Możliwość dodania jednej minuty;
 • Trwały i estetyczny zegar szachowy;
 • Rekomendowany przez FIDE

Hologramy Sunrise Chess & Games

Hologramy Sunrise Chess & Games

Hologramy zabezpieczające oryginalność naszych produktów

Z przyjemnością informujemy wszystkich klientów, że od dziś nasza marka produktów szachowych Sunrise Chess & Games jest zabezpieczana hologramem gwarantującym oryginalność naszych produktów.

Każdy produkt szachowy od dziś oznaczamy naszym zabezpieczonym hologramem.

Reguły na turniejach szachowych.
Poradnik dla amatorów szachów

Reguły na turniejach szachowych.<br /><i>Poradnik dla amatorów szachów</i>

JAKIE REGUŁY OBOWIĄZUJĄ NA TURNIEJACH?

Podczas gry na szachowych zawodach zdarzają się momenty, kiedy z powodu nieznajomości zasad albo nieuwagi, wynikają sytuacje sporne. Każdy amator szachów musi znać jeszcze kilka podstawowych reguł zachowania przy stoliku wyposażonym w szachownice, bierki i zegar szachowy. Warto zebrać kilka najważniejszych reguł i je podsumować, by uniknąć sporów i móc skupić się wyłącznie na grze.

 • Co zrobić po dotknięciu figury?
 • Co widzi sędzia szachowy?
 • Pomyłka szachisty.
 • Algorytm roszady.
 • Przyjacielska pogawędka a uścisk ręki.

SZACHOWO.PL na międzynarodowym festiwalu szachowym w Krakowie

SZACHOWO.PL na międzynarodowym festiwalu szachowym w Krakowie

Nasza firma Sunrise Chess & Games jako producent szachów

jest obecna także na najważniejszych wydarzeniach szachowych odbywających się w Polsce i w Europie. W Krakowie prezentujemy ciekawe propozycje zestawów szachowych , książek, zegarów szachowych. Przy tej okazji obok komputera szachowego DGT Centaur jako pierwsi w Polsce zaprezentowaliśmy nowy komputer DGT Pegasus.

SZACHOWO.PL na Mistrzostwach Świata - Warszawa 2021

SZACHOWO.PL na Mistrzostwach Świata - Warszawa 2021
Z ogromną przyjemnością uczestniczymy w Mistrzostwach Świata w szachach szybkich i błyskawicznych - Warszawa 2021.
Nasze stanowisko cieszy się ogromną popularnością wśród uczestników tego ważnego wydarzenia.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy po drobny upominek z okazji jubileuszu 25-lecia naszej firmy.
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2023
EU chess shop: https://polishchess.com
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu