Strona główna » Hurt

Hurt

Co oferujemy?

 • Klientom hurtowym oferujemy szczególne warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

 • Zapewniamy szybką dostawę oraz korzystne kredyty kupieckie.

 • Na start otrzymujecie Państwo możliwość płatności kartą kredytową za zakupy hurtowe, w ten sposób kredyt w karcie może być wykorzystany jako darmowy kredyt na zakup towaru. Prosimy o kontakt z Państwa bankiem lub z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 • Dzięki specjalnym umowom z firmami spedycyjnymi jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość szachów do większości krajów świata.

 • Oferujemy współpracę z istniejącymi sklepami internetowymi na zasadzie dropshippingu. Towar wysyłamy bezpośrednio do klienta detalicznego, a sklep pośrednik nie inwestując w magazyn otrzymuje prowizję od każdej zakupionej sztuki. W ten sposób możecie Państwo zwiększyć asortyment i podnieść prestiż swojego sklepu nie inwestując w zakup naszych produktów. Oferta dropshippingu dotyczy wszystkich szachów drewnianych, desek szachowych, gry backgammon (tryktrak), figur i zegarów szachowych.

 • Jako wyłączny dystrybutor największych wydawnictw szachowych Quality Chess UK, New in ChessMongoose Press USA oferujemy bardzo dogodne warunki współpracy firmom zainteresowanym sprzedażą książek szachowych.

 • Mamy doświadczenie w logistyce magazynowej dla e-commerce i dystrybucji drobnicy dlatego świadczymy usługi dystrybucji towarów w całej Europie, Ameryce i Azji. Potrafimy lepiej, sprawniej i taniej zając się logistyką. Dlatego w naszej ofercie mamy fulfillment i europejski magazyn centralny, z którego realizujemy natychmiastowe wysyłki praktycznie do każdego miejsca na świecie.

 • Outsourcing usług logistycznych bazujący na naszych magazynach w Lublinie i Marysinie.
   

Jak otrzymać ofertę hurtową?


Prosimy o przesłanie na adres hurt@szachowo.pl danych Państwa firmy wraz z numerem NIP/ VAT w celu otrzymania cennika hurtowego na całą naszą ofertę
 

Grawerowanie / Personalizacja


Na życzenie Klienta możemy zamieścić na naszych produktach dowolny tekst czy logo, wykonane techniką grawerowania laserowego bądź sitodruku, a także za pomocą tych samych metod spersonalizować opakowania. Z usług tych skorzystało już m.in. wiele agencji reklamowych, jednak oferta ta kierowana jest nie tylko do nich, ale do każdej firmy chcącej wyróżnić się spośród konkurencji.

Jeśli potrzebujecie Państwo szachów dla celów kampanii reklamowej, jako produktu promującego Państwa firmę, z chęcią podejmiemy się realizacji każdego nawet najbardziej ambitnego projektu.
 

Szkoły, przedszkola, kluby szachowe

                
Dokładamy wszelkich starań aby upowszechnić świadomość o wielu korzyściach płynących z gry w szachy, dlatego oferujemy specjalne warunki współpracy dla klubów i szkółek szachowych. Prosimy o zapoznanie się z informacjami w zakładce „Szachy dla szkół”.

 

 

 

 

 

 


Przejdź do strony głównej
 • Slider 6
 • Slider 4
 • Slider 3
 • Slider 5
 • KSIĄŻKI
01234
0
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2022
EU chess shop: https://polishchess.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu