Strona główna » Produkty niestandardowe

Promocje

  • Karta Dużej Rodziny

Produkty niestandardowePRODUKTY NIESTANDARDOWE, WYTWARZANE LUB PAKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 

Dla naszych najbardziej wymagających klientów, nie tylko partnerów hurtowych, oferujemy produkty niestandardowe. Założenie produktu niestandardowego z jednej strony opiera się dopasowaniu jakości oraz parametrów produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Z  drugiej zaś strony musi uwzględniać oczekiwania klienta co do sposobu wytwarzania produktu, jego pakowania oraz dostawy.

Wszelkie produkty niestandardowe tj. takie, w których o wyborze użytych materiałów, kształtu lub rozmiarów produktu zdecydował  klient, są możliwe wyłącznie poza sezonem tj. w okresie od stycznia do lipca. W każdym przypadku jest indywidualnie ustalana wymagana minimalna wielkość zamówienia.

Niezależnie od niestandardowych produktów, dopuszczamy możliwość sprzedaży produktów z katalogu z indywidualnym nadrukiem na samym wyrobie, głównie na drewnianych deskach szachowych lub szachownicach plastikowych. Dostępne są następujące indywidualne rodzaju nadruku na wyrobach:

Grawerowanie: możliwe jest nanoszenie jednokolorowego logo lub napisu na dowolnym produkcie z wykorzystaniem laserowej maszyny grawerującej. Grawerowanie możliwe jest  w drewnie, szkle, plastiku, porcelanie oraz innym materiałach z wyjątkiem metali.

Nadruk : możliwe jest nanoszenie w technologii sitodruku kolorowego logo, innego obrazu lub napisu głownie na powierzchni naszych płaskich wyrobów. Głównie nadruki wykonujemy na drewnianych i plastikowych szachownicach (na polach szachownicy lub na krawędziach kasetek/szachownic).

Produkty za nadrukiem kolorowym: niektóre produkty jak np. zeszyty do zapisu przebiegu partii szachowej  oraz notatniki produkowane są z kolorowym nadrukiem. Możliwy jest nadruk wg indywidualnego projektu klienta. 

Opakowania z nadrukiem czarnym  lub w pełnym kolorze: zarówno nasze opakowania na wyroby jak i kartony zbiorcze mogą być wykonane wg produktu indywidualnego klienta. Nadruk w kolorze czarnym jest możliwy na kartonach zbiorczych, a w przypadku opakowań zarówno nadruk jednobarwny jak i w pełnym kolorze.   

 

 

 

 

 


Przejdź do strony głównej
01234
0
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2020
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl