Strona główna » Opakowania

OpakowaniaOPAKOWANIA

 

Mamy świadomość tego, iż sprzęt szachowy ma dużą wartość, a przy tym jest bardzo delikatnym i często ciężkim towarem (drewniane deski szachowe). Z tego powodu przykładamy szczególną wagę do tego, aby zamówienia docierały do klientów bezpiecznie, wolne od uszkodzeń. Aby zapewnić bezpieczne dostawy stosujemy własne opakowania, dopasowane na wyrobów firmy Sunrise. Własne opakowania dotyczą zarówno jednostkowych opakowań kartonowych na produkty, jak również kartonów zbiorczych do organizowania wysyłek i dostaw.

Niektóre produkty jak np. figury szachowe pakowane są w woreczki foliowe. Pozostałe produkty w większości są pakowane w pudełka kartonowe.

Staramy się, aby wszystkie nasze opakowania oraz kartony zbiorcze były estetyczne. Niezależnie od tego mają one za zadanie zapewnić bezpieczeństwo dostaw, tak aby dostarczane produkty były wolne od wszelkich uszkodzeń w transporcie. Mając duże doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa wysyłek, zdecydowaliśmy się własne opakowania oraz kartony zbiorcze(firmy Sunrise).

Opakowania firmowe na pojedyncze produkty: nasze komplety szachów z drewna, kuferki drewniane na figury szachowe oraz inne produkty są generalnie pakowane w pudełka kartonowe, w większości w białym neutralnym kolorze. W przypadku produktów wytarzanych na indywidualne zamówienie możliwe są opakowania z czarnym nadrukiem lub w pełnym kolorze, również wg własnego projektu klienta.

Opakowania kartonowe doskonale dopasują do naszych drewnianych desek szachowych, szachów oraz kuferków na figury i są dostępne do wszystkich rozmiarów wyrobów z każdej grupy naszych produktów.

Firmowy karton zbiorczy: stawiając sobie za cel nadrzędny bezpieczeństwo dostaw, do wysyłek zamówień używamy wyłącznie firmowych kartonów zbiorczych dopasowanych jak najlepiej do grupy towarowej oraz do realizowanego sposobu dostawy. Stosujemy następujące własne kartony do wysyłek pojedynczych produktów lub wysyłek zbiorczych:

Owijka z cienkiej tektury do wysyłki pojedynczej deski szachowej, szachów lub kuferka.

Opakowanie na pojedynczą deskę szachową nr 4, 5 lub 6, na które składa się owijka z cienkiej tektury oraz 4 narożniki w z pianki poliuretanowej.

Karton zbiorczy z nadrukiem firmowym na sprzęt szachowy, dostępny w 2 rozmiarach L oraz XL.

Karton zbiorczy na deski szachowe (max 7 sztuk) do wysyłki w paczce, dostępny w 3 rozmiarach 4, 5 i 6. Narożniki desek są wewnątrz kartonu dodatkowo zabezpieczone za pomocą podwójnego zestawu narożników: z pianki poliuretanowej oraz z twardej tektury.

Karton zbiorczy na deski szachowe (max 10 lub 12 sztuk w zależności od sposobu pakowania pojedynczych desek) do transportu paletowego, dostępny w 3 rozmiarach 4, 5 i 6.

Karton zbiorczy na sprzęt szachowy, w rozmiarze połowy palety, do transportu paletowego.


Przejdź do strony głównej
01234
0
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2020
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl