Strona główna » Szkoły i Kluby szachowe

Szkoły i Kluby szachowe

W profesjonalny sprzęt szachowy zaopatrujemy wiele placówek oświatowych na terenie całego kraju. Współpracujemy z Polskim Związkiem Szachowym przy realizacji projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole".

Posiadamy szeroki wybór zestawów szachowych stworzonych specjalnie z myślą o zajęciach prowadzonych w szkołach i przedszkolach. W naszej ofercie znajdą Państwo również szachy demonstracyjne, zegary szachowe, a także inne akcesoria związane z grą w szachy, warcaby, GO, czy backgammon.

Szkołom, przedszkolom, klubom szachowym i innym podmiotom publicznym oferujemy wydłużone terminy płatności. Wystarczy założyć konto na stronie naszego sklepu i złożyć zamówienie jako formę płatności wybierając "Przelew z wydłużonym terminem płatności".

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić jego przyjęcie, a na oficjalny adres mailowy szkoły prześlemy fakturę w formie elektronicznej. Po potwierdzeniu, że wszystko się zgadza, przekażemy Państwa zamówienie do realizacji, a następnie do wysyłki. Razem z zamówionym towarem otrzymają Państwo oryginał faktury z 14 dniowym terminem płatności.
 
 


Przejdź do strony głównej
01234
0
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2021
Reklama: https://polishchess.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu