1 » Zapakuj swoje szachy jako prezent!2

Zapakuj swoje szachy jako prezent!

     Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty - tym bardziej kiedy są pięknie zapakowane. Szachy to doskonały pomysł na idealny prezent na każdą okazję! Jeżeli szukasz prezentu na urodziny, komunię, ślub.. Kup szachy! Potrzebujesz prezentu na rocznicę, jubileusz, szukasz czegoś ekskluzywnego w przystępnej cenie? Szachy będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Chcesz aby prezent, który podarujesz nie tylko pięknie wyglądał, ale i nie kurzył się na półce, nie zniknął głęboko w szafie, dawał radość i satysfakcję obdarowanemu? Jedyna odpowiedź, która przychodzi mi do głowy to.. szachy!

     Jesteśmy w stanie doradzić Państwu jakie szachy wybrać na daną okazję, przesłać Państwu dodatkowe zdjęcia, aby upewnili się Państwo co do swego wyboru, a na koniec pięknie zapakować wybrany przez Państwa model.

 


     Prezent możemy wysłać pod wybrany przez Państwa adres, dołączając do przesyłki liścik z życzeniami. Dokument sprzedaży zostanie przesłany do Państwa w oddzielnej kopercie (za pośrednictwem Poczty Polskiej), bądź w zabezpieczonej kopercie, trafi do adresata (prosimy o kontakt z nami w celu wybrania jednej z opcji, w przeciwnym razie dokument w zamkniętej kopercie zostanie wysłany razem z przesyłką). 

     Wkrótce na stronie naszego sklepu pojawi się wybór materiałów dekoracyjnych, których będziemy mogli użyć w tym celu, a zanim to nastąpi wszelkie szczegóły dotyczące pakowania prezentów prosimy ustalać z nami telefonicznie lub mailowo. Prezenty pakowane są w srebrny lub złoty papier dekoracyjny, są również zaopatrzone w dekoracyjne kokardy koloru czerwonego.

     
 


Przejdź do strony głównej
  • Slider 6
  • Slider 4
  • Slider 3
  • Slider 5
  • Slider 1
01234
0
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2018
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl