Strona główna1 » Szachy dla szkół

Szachy dla szkół

Jeżeli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem w swojej szkole lub przedszkolu zajęć szachowych, a być może takie zajęcia już są prowadzone, jeżeli prowadzisz lub jesteś członkiem klubu szachowego i poszukujesz sprzętu szachowego wysokiej jakości i w przystępnej cenie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
Posiadamy szeroki wybór figur szachowych i szachownic zarówno drewnianych jak i plastikowych, szachów demonstracyjnych, zegarów szachowych oraz innych akcesoriów przydatnych do gry w szachy.
 

Szkołom i przedszkolom oferujemy wydłużone terminy płatności. Po dokonaniu rejestracji w naszym sklepie otrzymają będą Państwo mogli wybrać przelew z odroczonym do 14 dni terminem płatności.

 
Jednocześnie zachęcamy wszystkich do rozwijania pasji i uczenia dzieci tej wspaniałej gry. Istnieje wiele dowodów na to, że gra w szachy przyczynia się do rozwijania u dzieci wyobraźni w przestrzennej, planowania, rozwija cierpliwość i uczy skupienia. Dodatkowo grając z dziećmi dajemy im nasz czas a to wartość nie do przecenienia, szczególnie w dzisiejszym świecie opanowanym przez gry komputerowe.


 


Przejdź do strony głównej
  • Dostawa
  • Slider 6
  • Slider 4
  • Slider 3
  • Slider 5
01234
0
Realizacja zamówienia
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2019
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl