1 » Dostawa i zwroty2

Dostawa i zwroty

 
Każda wysyłana przez nas przesyłka jest profesjonalnie zabezpieczona.

Wysyłka jest realizowana w dwóch wariantach:

1. Poczta Polska - przedmioty o standardowych wymiarach, paczka do 30 kg. Przesyłki wysyłane za pośrednictwem kuriera Pocztex24 z gwarantowanym czasem dostawy na następny dzień roboczy po wysłaniu zamówienia.


 

     alt

Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Przy zakupach powyżej 600 zł koszty przesyłki pokrywa sprzedający. (UWAGA dla przesyłek ponadwymiarowych wysyłanych kurierem np. kilka paczek, max. kwota rabatu za przesyłkę to 30 zł - resztę pokrywa kupujący).

Odbiór osobisty

Każdy przedmiot kupiony za pośrednictwem naszego sklepu internetowego mogą Państwo odebrać osobiście w naszym Biurze przy ul. Szarugi 59a w Marysinie (dojazd od ul. Sławinkowskiej), w godzinach otwarcia widocznych w zakładce Kontakt na stronie głównej. 

Do wyboru są trzy formy płatności: gotówka, przedpłata przelewem (po wcześniejszym uzgodnieniu) lub płatność kartą na miejscu.

Odbiór zamówionego towaru powinien nastąpić przed upływem 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie zostanie automatycznie anulowane, a towar wróci do naszego systemu magazynowego i dalszej sprzedaży. Informacja o anulowaniu zamówienia zostanie wówczas wysłana na Państwa adres mailowy.


Zwroty

Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Więcej informacji na temat zwracanego towaru w naszym Regulaminie.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu bądź rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

Formularz zwrotu - 
returnform

Adres na który należy odsyłać zwroty:
Sunrise Chess & Games
ul. Szarugi 59a
21-002 Marysin


W przypadku kiedy system nie generuje kosztów przesyłki (na przykład w przypadku wysyłki zagranicznej), prosimy o kontakt z naszym sklepem - sklep@szachowo.pl.

UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.


Przejdź do strony głównej
  • Festiwal Rubinsteina
  • Slider 6
  • Slider 3
  • Slider 5
  • Slider 1
01234
0
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2018
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl