» O Nas

Promocje

Kontakt

 • SUNRISE Michał Rywacki
  NIP: 7121979162
 • E-mail:sklep@szachowo.pl
 • Telefon+48 81 740 96 14
 • Fax+48 81 740 96 15
 • Skypeszachowo
 • Godziny działania sklepu9.00-15.30

Opinia o produkcie

Dobra jakość, figury mieszczą się bez problemu. Doskonały kontakt ze sklepem i wspaniała obsługa, polecam.
Ocena produktu 5/5

O Nas

Sunrise Chess & Games

 

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych takich jak szachy, warcaby czy backgammon.  

       

Nasza firma istnieje od 1996 r. i systematycznie się rozwija. Obecnie nasze gry eksportujemy do większości krajów europejskich, jak również do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Japonii. Ze względu na konieczność rozwoju i eksport naszych szachów  do wielu krajów nazwa firmy jest angielskojęzyczna, jednak jesteśmy 100% polską firmą

                   

Od ponad 10 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem książek szachowych wydawnictwa Quality Chess UK www.qualitychess.co.uk oraz Mongoose Press, USA.

       W procesie produkcji używamy tylko wyselekcjonowanych gatunków drewna najwyższej jakości. Opis gatunków drewna znajdziecie Państwo w zakładce „Produkcja”.

           Wszystkie oferowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce przez najlepszych, współpracujących z nami rzemieślników. Wysiłek, który wkładają oni w swoją pracę i pomysłowość jaką się wykazują sprawiają, że nasze gry drewniane są ciekawą alternatywą w stosunku do współczesnej produkcji masowej. Zastosowane przez nich techniki, takie jak rzeźbienie, wypalanie czy inkrustowanie czynią nasze wyroby wyjątkowymi. Jeśli docenicie Państwo pracę którą trzeba włożyć w wykonanie każdego kompletu szachów będzie to dla nas największa nagroda. Na koniec ciekawostka – aby wyprodukować komplet szachów potrzebna jest praca min 10 osób…

Kupując nasze produkty dajecie Państwo pracę wielu polskim rzemieślnikom a my ze swojej strony gwarantujemy że jakość wykonania i wygląd szachów sprawi radość zarówno Państwu jak i najbliższym.

Zachęcamy wszystkich do gry w szachy. Ta wspaniała gra rozwija wiele umiejętności, pomaga w poprawieniu pamięci, ćwiczy zdolność koncentracji u uwagi jak również pobudza wyobraźnię. Osoby ciekawe korzyści płynących z gdy w szachy zachęcamy do zapoznania się z materiałami z linków:

http://www.susanpolgar.com/susan-polgar-foundation-benefits.html (w języku angielskim)

http://www.beginnerchess.cba.pl/ksiazki/ksiazka1/EBOOK_Andrzej_Modzelan_prezentacja_badan_korzysci_szachy.pdf (praca w języku polskim)

Wszystkie dostępne na stronie szachy są gotowe do natychmiastowej wysyłki z naszego magazynu!
 
            Zapraszamy do zakupów zarówno w sklepie internetowym jak i odwiedzenia nas w Lublinie przy ul. Poligonowej 35A, gdzie również można kupić nasze szachy. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w dokonaniu zakupów prosimy o telefon pod numer 81 740 96 14.

 

 


Przejdź do strony głównej
 • Slider 6
 • Slider 4
 • Slider 3
 • Slider 5
 • Slider 1
01234
0
O firmie
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2017
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl